Wednesday, 20 June 2012

03.06.2012      03.06.2012

Obiecałem już jakiś czas temu, że prawda zostanie ujawniona wtedy, gdy dzielni ludzie znajdą w sobie odwagę, żeby tego się domagać. Watykan jest odpowiedzialny za ukrywanie przestępców i za najbardziej okrutne zbrodnie przeciwko ludzkości. Ludzie powinni domagać się odszkodowań dla ofiar. Wiele państw cierpi z rąk tej barbarzyńskiej instytucji.

Irlandia zrobiła pierwszy krok, aby wygnać tyranię Watykanu ze swojej wyspy. Tylko wtedy ludzie będą w stanie odzyskać swoje dziedzictwo. Watykan nie tylko odpowiada za gwałty na nieletnich, ale także za pogwałcenie Irlandii poprzez sfałszowanie jej historii. Kiedy cała prawda zostanie ujawniona, wtedy świat będzie wolny od tyranii złych rządów, które kryją się pod tak zwanym dogmatem.


Światło prawdy pokazuje to, co do tej pory było ukryte. Nigdy nie spodziewałaś się, że przestępstwa Watykanu zostaną ujawnione za twojego życia. To, moja kochana, jest zaledwie pierwszym krokiem w wyeliminowaniu kontroli zła. Jest dużo więcej do ujawnienia. Ludzie przemówili. Watykan przewróci się jak domek z kart, ponieważ bez ludzi do wspierania nie będzie mógł istnieć.

Nie musicie być posłuszni przykazaniom Kabała. Jeszcze raz powtarzam – nic nie jest takie, na jakie wygląda. Zaczynacie zdawać sobie z tego sprawę i zaczynacie widzieć rzeczy takimi, jakimi są jak nigdy dotąd. Kabał dał radę utrzymać was pod swoją kontrolą - zawsze usłużnych ich życzeniom przez 2000 lat - nie takie łatwe przedsięwzięcie! Teraz nadszedł czas, żeby się obudzić i odzyskać wszystko co jest wasze zgodnie z prawem. Jedyne co jest konieczne to wola zrobienia tego. Jesteście już w połowie drogi. Spójrzcie w siebie, bo tam się znajduje prawda.

Dostajesz tyle informacji, że trudno za nimi nadążyć w ciągu dnia. P.W. jest wielkim źródłem siły. Jego pragnienie wiedzy i prawdy zdarzeń jest kombinacją nie do pobicia. Jest on człowiekiem wielkiej mądrości. Jest dla nas wielkim przywilejem mieć go na pokładzie.

Wrogie plany Kabała są wyjawiane każdego dnia. Ich sekretne spotkania już nie są tak ukryte. Odpowiedzą za to co uczynili ludzkości. To, co planują zrobić, a to na co im się pozwoli to dwie różne rzeczy. Umieścili siebie powyżej wszystkich, ale teraz są wystawieni, żeby wszyscy mogli zobaczyć, jak są bardzo absurdalni. Prawdziwa moc została oddana ludziom, którzy nie będą dłużej żyć jak owce.

Waszą misją jest przywrócenie rozsądku dla świata, aby wyeliminować wszystko co jest skorumpowane i przestać być posłusznym rozkazom Kabała. Koniec z zabijaniem! Mieszkańcy wszystkich krajów mają prawo żyć w godności i pokoju, bez wywrotowców, którzy wytwarzają straszne sytuacje, w których człowiek na ulicy musi brać udział. Zadajcie sobie pytanie, w ilu krajach dochodzi do skutku ten sam scenariusz, aby zapoczątkować wojnę. Nie pozwólcie podżegaczom wojennym, żeby wciąż wam mydlili oczy. Oni zabijają tysiące ludzi bez sekundy zastanowienia. Wszystko jest dla nich częścią gry, nie mają żadnego szacunku dla ludzkości, nie są tacy jak wy. Wy jesteście ciepłokrwistymi istotami ludzkimi, które mają pełne prawo żyć na planecie Ziemia. Oni są zimnej krwi, chłodni i niewrażliwi, są jedynie zainteresowani posiadaniem kontroli i tworzeniem Nowego Porządku Świata, w którym chodzi o to, żebyście wy żyli jak niewolnicy jedynie po to, aby im służyć. Czy to jest to czego pragniecie dla siebie i dla przyszłych pokoleń? To jest decyzja, którą powinniście podjąć teraz, bo czas jest najważniejszy. Pamiętajcie, że nie robiąc nic dajecie swoją zgodę.

Otrzymacie wszelką pomoc w odzyskiwaniu sprawiedliwości i pokoju dla całej ludzkości. Kiedy powrócicie w stan Ducha będziecie mogli sami zobaczyć, jak jest to możliwe, żeby żyć bez tych wszystkich ograniczeń stworzonych przez człowieka, a które aktualnie trwają na Ziemi. Miejcie odwagę i wiarę w siebie samych, wiecie co możecie zrobić. Ci, którzy są Kabałem są przerażeni. Spójrzcie na te wszystkie prawa, na których zmianę naciska się w pośpiechu i w tajemnicy, aby stworzyć jeszcze więcej restrykcji w waszym życiu. Nie mają zgody na tworzenie Nowego Porządku Świata. Nie zaśpijcie i nie wchodźcie w tę grę. Wyjdźcie z tego hipnotycznego stanu, który oni utrzymywali przez tak długi czas. Stracicie wszystko jeśli się będziecie utrzymywać w tym stanie. Wasza decyzja wpłynie na całą ludzkość, aż po przyszłe pokolenia. Moment na działanie jest TERAZ !

Musicie przezwyciężyć wszystkie przeszkody, które będą położone wam pod nogi i wszystkie aktywności sportowe, które są używane, żeby odwrócić waszą uwagę od tego, co się rzeczywiście dzieje. Kabał jest zdesperowany, żeby doprowadzić do końca swoje plany zanim się skończy ich czas. Nie może zrobić tego bez was. A więc, kto ma moc?

Razem w miłości i świetle odniesiecie sukces w osiągnięciu pokoju na świecie. Żywcie, dawajcie schronienie i ubranie dla tych w niekorzystnej sytuacji. Wszyscy ludzie są równi ! Przychodzicie i opuszczacie wasz świat w taki sam sposób. Pozwoliliście, żeby hollywoodzkie typy zniekształcili waszą prawdziwą rzeczywistość. To się stało celowo, żebyście podążali za fałszywymi ideami. Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko było zaplanowane ze szczegółami. Dziś świat próbuje wydobyć się z planów, które były poczynione na Radzie Nicejskiej 2000 lat temu. Uważano wtedy, że te plany zrealizują się w roku 2012. Czy rzeczywiście myśleli, że ludzkość zostanie porzucona i że Świat Ducha i wasi przyjaciele z kosmosu nie udzielą wam pomocy?

Każdy z was jest cenny, jest latarnią światła w ciemności. Światło szybko przezwycięża ciemność. Odniesiemy sukces. Prawda na was czeka.

Spróbuj odpocząć trochę, moja droga. Wiem, że to emocjonujące kiedy ludzie wychodzą, żeby rzucić trochę światła na sprawy, które się dzieją. Teraz się odkrywa, że wielkie umysły z przeszłości zostawiły wiele wskazówek w swoich pismach , które teraz wychodzą na światło. Moment jest doskonały. Wszystko się składa się w jedność, moja droga. Twój adorujący cię mąż, Monty.

Montague Keen przez Weronikę Keen

Tlumacz: Elisabeth, edycja Krystal


http://polskimk.blogspot.com/ - POLSKI - UPDATED
http://mkcroatian.blogspot.com/- CROATIAN

Original and translations of the Galactic Messages available at
 http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/


0 comments:

Post a comment

Ogólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - 11 and 22 December