Friday, 22 June 2012

10.06.2012
      June 10, 2012


SFAŁSZOWANIE HISTORII UCZYNIŁO WIĘCEJ DLA ZMYLENIA ISTOT LUDZKICH NIŻ JAKAKOLWIEK INNA RZECZ ZNANA LUDZKOŚCI.


Rousseau Prawda tego stwierdzenia nie może być uwypuklona wyraźniej. Odkąd przeszedłem do stanu ducha, wielokrotnie próbowałem zachęcać was do tego, abyście odkrywali kim jesteście. Dopóki nie odkryjecie tej prawdy będziecie pozostawać pod kontrolą tych, którzy odbierają wam wasze zasoby,używają was jako niewolników i trzymają was w ciemności na ten fakt. 


Powiedziałem ci, osiem lat temu, kiedy przeszedłem do stanu ducha, kabał planował wywołanie recesji, aby w ten sposób móc go używać do utrzymania całkowitej kontroli nad planetą. Mała liczba krajów, które były wolne od długów bankowych zostały zniewolone poprzez wysłanie najemników, którzy mieli wywołać zamieszki i rozruchy i udawać, że się zaczęło powstanie, w ten sposób tworząc wymówkę do inwazji na te państwa i rzucenia ich na kolana. 


Inwazje wydarzały się tylko w tych państwach, które były wolne od długów. Wszystko było zaplanowane na zimno i obliczone tak, aby zapewnić bankierom całkowitą kontrolę. To, że tak wielu straciło przy tym życie nie miało dla nich żadnego znaczenia. Ich planem jest zredukowanie ilości ludzi na planecie do jednej trzeciej.Ze względu na to, że prawda była ukrywana przed wami, jest całkowicie zrozumiałe, że jesteście tak pomieszani. Wszystko to, w co wierzyliście, jeśli chodzi o waszą historię i religię jest całkowitym kłamstwem. Cały świat został wywrócony do góry nogami po to, abyście się nigdy nie dowiedzieli kim jesteście, a co najważniejsze, abyście się nigdy nie dowiedzieli KIM SĄ ONI. Oni stworzyli iluzję, a wy pokornie akceptowaliście to, co wam zostało postawione przed wami. Tylko poprzez odnalezienie prawdziwej historii możecie uzyskać całkowity obraz. Wszystko tu już jest, czekając na odkrycie. Wasz udział pomógł stworzyć to więzienie, w którym obecnie żyjecie, ale znajdujecie się w dogodnej pozycji, aby otworzyć drzwi i wyjść na Światło.


Oni stosują rytuały satanistyczne po to, aby utrzymać nad wami kontrolę. Spójrz jak przerażające są te rytuały, tak jak te odkryte w zeszłym tygodniu. Londyn jest miejscem ciemności, gdzie rezyduje główna część kontroli. Przestańcie być owcami, które wierzą w to, w co im się każe wierzyć. Dla odmiany pomyślcie sami za siebie.


Osoby, które kontrolują banki to ci sami ludzie, którzy kontrolują media komunikacyjne, rządy i religie. Odnieśli sukces w kontrolowaniu waszego życia również. Do tego stopnia, że uważają, że mają prawo do kontroli nad całą planetą. Prawda jest taka, że nie mają wcale żadnego prawa, aby nawet przebywać na waszej planecie.


Ukradli historię Irlandii. Więcej dowodów na ten fakt odkrywa się każdego dnia w Egipcie. Jest wielu naukowców, którzy badają to na całym świecie i są bardzo podekscytowani tym, co odkrywają. Zadają sobie pytanie jak to możliwe, że byli tak oszukiwani przez zafałszowaną historię, która była im narzucona. 


Nie znajdziecie prawdy w waszych szkołach, ani na uniwersytetach, ani w żadnych „oficjalnych” książkach do historii. Bardzo utalentowani ludzie od czasu do czasu idąc za swoją intuicją odkrywali prawdę. Cała ona jest tutaj, jeśli poświęcicie czas, żeby ją znaleźć. Musicie przyznać, że wykonali dobrą robotę ukrywając to wszystko. Napisali Biblię i zapewnili sobie, aby stać ponad wszystkimi. Stworzyli pieniądz, żeby zniewolić masy i aby zapewnić, żeby wszyscy zawsze mieli u nich dług. Posiadają i kontrolują firmy farmaceutyczne, żeby zapewnić, że ludzie otrzymują leki, z którymi ich ciała nie są w stanie sobie radzić. Dodają fluor do wody, żebyście byli potulni. 


Gdybyście tylko byli w stanie zobaczyć to, co my widzimy, jak bardzo was kontrolują - bylibyście przerażeni. Urodziliście się w tym, więc uważacie to za normę, ale mówię wam – TAK NIE JEST. 


Zaczynacie budzić się do faktu, że jesteście istotami do wielkich osiągnięć, istotami ze Światła. Dostrzegacie korupcję po raz pierwszy i jesteście gotowi, żeby zrobić co konieczne, żeby ją wyeliminować. Wiele niewinnych ludzi cierpi z rąk tych zdradzieckich istot, które potrzebują dawkę energii powstałej z cierpienia i rozlewu krwi dla swojego przetrwania. Zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie jaki będzie wasz świat, gdy usuniecie te kreatury z powierzchni Ziemi. Przestępstwa, które popełnili przeciwko wam przejdą do historii jako lekcja, tak, aby przyszłe pokolenia niechcący nie wpadły w tę pułapkę ponownie. 


„Irlandia, Ziemia Faraonów”, napisana przez Andrew Power, jest cudownym przykładem jak jeden człowiek wiedziony intuicją odkrył o wiele więcej, niż się kiedykolwiek mógł spodziewać. Opisał swoje odkrycia w sposób, który maluje obraz prawdy tak, że nie pozostawia żadnych wątpliwości co do prawdziwości historii tego czasu. Serca i umysły ludzi zaczynają się budzić, zaczynają szukać prawdy. Wiedza starożytnych Irlandczyków sięgała dużo dalej niż jakakolwiek rzecz w dzisiejszym świecie. Oni rozumieli Wszechświat, byli w kontakcie z innymi planetami. Wiedzieli, że Ziemia jest okrągła, dlatego żeglowali dokąd chcieli bez strachu, że spadną z krawędzi. Budowali konstrukcje, które wytrzymywały próbę czasu i są świadectwem ich wiedzy i doświadczenia. To wszystko zostało skradzione Irlandii i umieszczone w innej części świata po to, żeby stworzyć iluzję, w której byliście uwięzieni przez 2000 lat. 


I dlatego to musi się zacząć od Irlandii. „Irlandia jest kluczem, który objawi wszystko”. Pamiętajcie o tym zawsze. To stamtąd ten FAŁSZYWY ŚWIAT może zostać rozmontowany na zawsze. Teraz jest ten moment, żeby się upewnić, że to się wydarzy. 


Oni zaingerowali w ludzkość i prawie ją zniszczyli. Nie możemy pozwolić, żeby to się wydarzyło. Ich plany, aby zabić tysiące osób podczas Olimpiady w Londynie są otwarcie prezentowane na stronach internetowych. Tak bardzo są pewni siebie i swojej kontroli nad wami. Najwyższy czas znaleźć wasz własny głos i powiedzieć „NIE, nie dajemy wam pozwolenia na poświęcanie naszych ludzi”. Już i tak wielu zostało poświęconych w ich wojnach i bombardowaniach. 


Elementy, których brakuje w dzisiejszym świecie to MIŁOŚĆ i WSPÓŁCZUCIE. Kiedy istnieje miłość w waszym życiu, nie możecie nikogo zabić ani zranić. Będziecie widzieć siebie w innych i będziecie ich szanować. Okłamywano was tak długo, że teraz, kiedy jesteście obudzeni, nie wpadniecie w te kłamstwa ponownie. Wasze oczy się otworzyły i wasz świat się zmienia na lepsze. Szatańska gra już nie daje takich rezultatów jakich chcą. Pozostali bezsilni.


Masz rację, kochana, gwiezdne statki zbliżają się coraz bardziej. Demonstrują całe swoje wsparcie dla was. To będzie dobrze zjednoczyć się ponownie z waszą większą rodziną. W okresie przesilenia letniego (21 czerwiec) oczekujcie pewnych niespodzianek. Wszystko się układa na swoje miejsce tak, jak było obiecane. 


To był trudny tydzień dla ciebie, ale bez względu na to, czym będą chcieli w ciebie rzucić, nigdy się nie poddawaj. Jesteś moją dziewczynką. 


Zawsze twój adorujący cię mąż, Monty.


Monty Keen przez Weronikę Keen, Montague Keen Foundation 
Niedługo znów porozmawiamy.  Moja miłość jest twoją na zawsze. Twój kochający cię Monty


Przetłumaczyła z hiszpańskiego Elisabeth edycja Krystal


http://polskimk.blogspot.com/ - POLSKI - UPDATED
http://mkcroatian.blogspot.com/- CROATIAN

Original and translations of the Galactic Messages available at
 http://peacelovelove.blogspot.com/
http://www.galacticchannelings.com/

0 comments:

Post a comment

Ogólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - 11 and 22 December